Nasze realizacje

Poniżej przedstawimy nasze dotychczasowe projekty w zakresie realizacji stron i sklepów internetowych. Mimo, że istniejemy na rynku od 2003 roku to bardzo duża część naszych prac nie przetrwała próby czasu, ponieważ właściciele zaprzestali prowadzenia swojej działalności, a tym samym utrzymania w sieci swoich witryn.
MüLLER SERWIS
„MϋLLER SERWIS” jest firmą usługową, działającą w branży klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania. Rozpoczęliśmy działalność w latach 80-tych jako zakład elektromechaniczny „ZYGA”, w którym zajmowaliśmy się m.in. naprawą urządzeń chłodniczych.
Magmar
Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą świadczącą: kompleksowe usługi przeprowadzkowe, transportowe, taxi bagażowego na terenie Ostrowca Św, Starachowic i okolic. Realizujemy również przeprowadzki, przewóz towarów na terenie kraju.
Domy Premium Kościelisko
Domy Premium Kościelisko to projekty jutra oferowane na terenie miejscowości Kościelisko tuż pod Zakopanem. Piękna lokalizacja i nowoczesny projekt to najważniejsze walory naszej inwestycji.
Mar & Mar
Sklep internetowy oferujący sprzedaż sprzętu elektronicznego popularnych  marek oraz części zamiennych oryginalnych jak i zamienników, a także świadcząca serwis sprzętu rtv.
ROLMEX – polska firma produkująca kosiarki
Firma Rolmex produkuje kosiarki bijakowe ciągnikowe, wysięgnikowe tzn. ramienne, frezy do pni, frezarki do poboczy, pogłębiarki do rowów, gilotyny do wycinki krzaków w rowach, piły do gałęzi. Szeroka gama ofertowa...
Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Małogoszczu
Biblioteka Publiczna w Małogoszczu została otwarta 17 grudnia  1947 roku i swą działalność rozpoczęła pod nazwą Gromadzka Biblioteka. Początkowo mieściła się w szkole usytuowanej na miejscu dawnej Betani.
Instalator – artykuły budowlane
Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w handlu detalicznym. Nasz sklep znajdziecie Państwo w centrum Węgierskiej Górki (wejście od ul. Zielonej). Oferowany przez nas asortyment obejmuje artykuły budowlane, itp.
D-Piano – animator kultury, muzyk i teatroterapeuta
D-PIANO – oprawa muzyczna uroczystości kościelnych, prowadzenie imprez – konferansjer, prowadzenie zajęć/warsztatów muzyczno-teatralnych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów, prowadzenie terapii poprzez muzykę oraz spektakle dla osób niepełnosprawnych, itp.
Expertczystosci – Ekspert w dziedzinie czystości
Firma zajmuję się profesjonalnym czyszczeniem. Metoda czyszczenia jaką stosujemy to metoda ekstrakcyjna. Jest najdokładniejszą metodą czyszczenia. Materiał po czyszczeniu pozostaje tylko wilgotny i bardzo szybko wysycha, dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn.