Nasze realizacje

Poniżej przedstawimy nasze dotychczasowe projekty w zakresie realizacji stron i sklepów internetowych. Mimo, że istniejemy na rynku od 2003 roku to bardzo duża część naszych prac nie przetrwała próby czasu, ponieważ właściciele zaprzestali prowadzenia swojej działalności, a tym samym utrzymania w sieci swoich witryn.
Prywatna Praktyka Lekarska Wiesław Banaś
Gabinet ginekologiczno – położniczy Wiesław Banaś w Mikołowie to profesjonalna opieka lekarska dla kobiet w ciąży, udziela konsultacji medycznych w zakresie antykoncepcji oraz wykonuje badania USG 3D/4D.
Perfect Vision
Gabinety Perfect Vision to najlepsi specjaliści i najnowocześniejszy sprzęt – wykonujemy szeroki zakres badań, m.in.: OCT, GDX, HRT, pachymetria, gonioskopia, pomiar kąta przesączenia, bezbolesny pomiar ciśnienia śródgałkowego, komputerowe badanie wzroku.
Say-Home
Strona internetowa biura nieruchomości w Katowicach. Sprzedaż, kupno mieszkań to ich specjalność.
Sklepik Swanson
Sklepik Swanson powstał z myślą o osobach dbających o zdrowe żywienie oraz trzymających dietę i uprawiających aktywność fizyczną.
E-learning Premium-English
Sklep przerobiony na potrzeby szkoły językowej Premium – English oferującej platformę E-learningową
Premium-English
Szkoła powstała w 2011 roku. Ofertę kursów językowych kierujemy wyłącznie do branży ubezpieczeń – brokerów, agentów, pracowników zakładów ubezpieczeń.
MüLLER SERWIS
„MϋLLER SERWIS” jest firmą usługową, działającą w branży klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania. Rozpoczęliśmy działalność w latach 80-tych jako zakład elektromechaniczny „ZYGA”, w którym zajmowaliśmy się m.in. naprawą urządzeń chłodniczych.
Magmar
Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą świadczącą: kompleksowe usługi przeprowadzkowe, transportowe, taxi bagażowego na terenie Ostrowca Św, Starachowic i okolic. Realizujemy również przeprowadzki, przewóz towarów na terenie kraju.