Nasze realizacje

Poniżej przedstawimy nasze dotychczasowe projekty w zakresie realizacji stron i sklepów internetowych. Mimo, że istniejemy na rynku od 2003 roku to bardzo duża część naszych prac nie przetrwała próby czasu, ponieważ właściciele zaprzestali prowadzenia swojej działalności, a tym samym utrzymania w sieci swoich witryn.
Sklepik Swanson
Sklepik Swanson powstał z myślą o osobach dbających o zdrowe żywienie oraz trzymających dietę i uprawiających aktywność fizyczną.
E-learning Premium-English
Sklep przerobiony na potrzeby szkoły językowej Premium – English oferującej platformę E-learningową
Premium-English
Szkoła powstała w 2011 roku. Ofertę kursów językowych kierujemy wyłącznie do branży ubezpieczeń – brokerów, agentów, pracowników zakładów ubezpieczeń.
MüLLER SERWIS
„MϋLLER SERWIS” jest firmą usługową, działającą w branży klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania. Rozpoczęliśmy działalność w latach 80-tych jako zakład elektromechaniczny „ZYGA”, w którym zajmowaliśmy się m.in. naprawą urządzeń chłodniczych.
Magmar
Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą świadczącą: kompleksowe usługi przeprowadzkowe, transportowe, taxi bagażowego na terenie Ostrowca Św, Starachowic i okolic. Realizujemy również przeprowadzki, przewóz towarów na terenie kraju.
Domy Premium Kościelisko
Domy Premium Kościelisko to projekty jutra oferowane na terenie miejscowości Kościelisko tuż pod Zakopanem. Piękna lokalizacja i nowoczesny projekt to najważniejsze walory naszej inwestycji.
Mar & Mar
Sklep internetowy oferujący sprzedaż sprzętu elektronicznego popularnych  marek oraz części zamiennych oryginalnych jak i zamienników, a także świadcząca serwis sprzętu rtv.
ROLMEX – polska firma produkująca kosiarki
Firma Rolmex produkuje kosiarki bijakowe ciągnikowe, wysięgnikowe tzn. ramienne, frezy do pni, frezarki do poboczy, pogłębiarki do rowów, gilotyny do wycinki krzaków w rowach, piły do gałęzi. Szeroka gama ofertowa...