Nasza firma

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych to nasza pasja!

Nasza firma istnieje na rynku od kilkunastu lat. Wieloletnie doświadczenie potwierdzają liczne realizacja dla różnych firm. Mieliśmy okazję współpracować z klientami nie tylko z Polski, ale również z zagranicy a między innymi z Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii.

Mieliśmy przyjemność obsługiwać również podmioty publiczne, w tym: Szkołę Podstawową nr 1 w Pieszkowie, przychodnie, miejski ośrodek sportu i rekreacji w Kielcach, Okręgową Radę Adwokacką w Kielcach, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach. Specjalizujemy się w tworzeniu stron i sklepów internetowych.

Opieramy się na nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, które doskonale wspierają prowadzenie biznesu.

Najważniejszy jest dla nas Klient

Najważniejszy dla nas jest doskonały efekt końcowy

Od samego początku nasze działalności, najważniejszy jest dla Nas klient. Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Przez cały okres nasze współpracy służymy radą, pomysłami  i wspólnie wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania. Po realizacji zamówienia, oferujemy Państwu wsparcie techniczne.

Co nas wyróżnia?

  • responsywność stron – jesteśmy świadomi rozwoju technologicznego. W związku z tym, zadbaliśmy o to, aby nasze strony i sklepy internetowe były prawidłowo wyświetlane nie tylko na komputerach, ale również na mobilnych urządzeniach, które stanowią nieodłączny element życia większości użytkowników internetu;
  • konkurencyjne ceny i możliwie jak najszybsza realizacja usługi;
  • hosting – aby ułatwić państwu stworzenie strony lub sklepu internetowego, w ramach korzystania z naszych usług, rejestrujemy hosting;
  • domena internetowa – czyli adres internetowy do każdego zamówienia dodajemy ją jako gratis;
  • wsparcie technicznie – zdajemy sobie sprawę, że początki bywają trudne. Dlatego oferujemy Państwu wsparcie technicznie w postaci konfiguracji strony lub stałego doradztwa technicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.