Compute Web Studio
O fimie

Grupa Compute Web Studio istnieje na polskim rynku od 2003r. Przez ten okres czasu zdążyliśmy poznać potrzeby oraz wymagania klientów. Naszą misją jest tworzenie profesjonalnych stron internetowych, sklepów internetowych, systemów zarządzania treścią (CMS) z użyciem najnowszych dostępnych technologii. Większość zleceń realizujemy w oparciu o język php połączony z bazą danych mySQL. Dla bardziej wymagających i żądnych interaktywnych wrażeń umieszczamy animacje wykonane w technologii Macromedia Flash.

Od początku naszej działalności najważniejszy jest dla nas Klient. Nasz zespół to młodzi ludzie, którzy znają Internet od podstaw dzięki czemu możemy w przystępny sposób wytłumaczyć oraz podpowiedzieć rozwiązanie jakie dla Państwa będzie najlepsze i najkorzystniejsze.

Zadbaliśmy o to, aby przedstawić kompleksową ofertę usług - począwszy od projektu graficznego strony, poprzez jej umieszczenie w Internecie (hosting), obsługę techniczną (rejestracja domeny oraz wgranie strony na serwer) aż do regularnej aktualizacji zawartości. Na specjalne życzenie klientów wykonujemy pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google, kreacji bannera reklamowego (gif lub w technologii Macromedia Flash).

Compute Web Studio
strony internetowe, sklepy internetowe, systemy CMS

Zapraszamy
do kontaktu

bok@compute-web.net skype: cwsweb 0 662 702 200
(pn - so: 8 - 20)

Przykładowe realizacje

TechPro IT Sławomir Miazga


Tworzenie stron www, projektowanie stron www, projektowanie stron internetowych, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych

Copyright 2003 - 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.