Compute Web Studio
Tworzenie sklepów internetowych

Założenie własnego sklepu internetowego jeszcze nigdy nie było tak proste! Wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć swój internetowy biznes to odrobina kreatywności, która pozwoli Ci znaleźć odpowiednią niszę na rynku, w której będziesz mógł się rozwinąć. My zajmiemy się resztą! Dostarczymy Ci kompleksowe i zarazem proste w obsłudze oprogramowanie, które pomoże Ci efektywnie zarządzać swoim internetowym przedsiębiorstwem. Nasze oprogramowanie posiada szereg funkcjonalności, które pozwolą Ci na skuteczną sprzedaż swoich produktów w sieci. Podzielone zostały one na czytelne kategorie, które wskażą Ci ich zastosowanie.

ASORTYMENT

Asortyment to najważniejszy element każdego sklepu (w tym także internetowego). Do Twojej dyspozycji oddajemy bogatą gamę możliwości tworzenia oferty produktowej Twojego sklepu oraz efektywnego zarządzania nią. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie asortymentu.

ZAMÓWIENIA

Zadaniem każdego sklepu internetowego jest zebranie jak największej liczby zamówień. Dlatego też stworzyliśmy z myślą o Twoim internetowym biznesie obszerną listę funkcjonalności uławiających zarządzanie zamówieniami. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie zarządzania zamówieniami.

KLIENCI

Klienci w przypadku każdego sklepu internetowego są elementem, który zapewnia efektywne powiększanie zysków. Bez względu na to w jakiej branży działasz Twoim celem jest pozyskanie jak największej ilości osób, które zamówią Twój towar. Z myślą o Tobie oraz Twoich Klientach stworzyliśmy szereg funkcjonalności, które pozwolą Ci na efektywne zarządzanie informacjami o nich. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie zarządzania Klientami.

OPCJE PŁATNOŚCI ORAZ DOSTAWY PRODUKTÓW

Każdy Klient Twojego sklepu zanim złoży zamówienie zapozna się z dostępnymi opcjami płatności oraz dostawy produktów. Jeśli nie będą one dla niego wygodne oraz korzystne nie skorzysta z Twojej oferty. Dlatego też udostępniamy Ci wiele możliwości dotyczących definiowania płatności oraz opcji dostawy. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie płatności i dostawy produktów.

WYGLĄD SKLEPU

Wygląd sklepu jest kwestią kluczową. To on jest pierwszym elementem kreowania wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli Twój sklep będzie wyglądał na profesjonalny i dopracowany w każdym calu masz dużą szansę na zamówienia. Jeśli natomiast jego szata graficzna będzie dla Klienta nieatrakcyjna istnieje zagrożenie, że skorzysta on z oferty konkurencji. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie wyglądu sklepu.

MARKETING I PROMOCJA

Samo stworzenie sklepu internetowego nie przesądza jeszcze o jego powodzeniu. Potrzebna będzie odpowiednia reklama, która zapewni mu większą odwiedzalność. Aby Twój sklep stał się popularny i lubiany stworzyliśmy szereg opcji, które pozwolą Ci go efektywnie promować. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie marketingu i promocji.

STATYSTYKI I RAPORTY

Statystyki to jedna z podstawowych kwestii jeśli chodzi o prowadzenie własnego bieznesu. To dzięki nim możesz analizować poszczególne okresy, wyciągać wnioski oraz usprawniać swoją sprzedaż, tak aby kolejne okresy wyglądały jeszcze lepiej. Do Twojej dyspozycji oddajemy szereg informacji, które pozwolą Ci na efektywne analizowanie swojej sprzedaży. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie statystyk oraz raportów.

POZYCJONOWANIE SKLEPU W WYSZUKIWARKACH INTERNETOWYCH

Pozycjonowanie to skuteczny sposób na zaistnienie w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki niemy Twój sklep stanie się bardziej popularny a liczba Klientów wzrośnie. Aby pomóc Ci w skutecznym pozycjonowaniu Twojego sklepu przygotowaliśmy szereg udogodnień, które pomagają w osiągnięciu lepszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie statystyk pozycjonowania.

CMS

Prowadzenie własnego sklepu internetowego naprawdę może być proste! Dzięki naszemu specjalnemu oprogramowaniu możesz szybko i łatwo zarządzać jego zawartością oraz dostosowywać według własnych potrzeb. Zobacz jakie funkcjonalności przygotowaliśmy dla Ciebie w obrębie oprogramowania sklepu.Tworzenie stron www, projektowanie stron www, projektowanie stron internetowych, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych

Copyright 2003 - 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.