Compute Web Studio
Tworzenie stron internetowych

Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant.

Strony www są, w tej chwili niezbędnym elementem marketingowym prawie każdej firmy. Służą nie tylko celom informacyjnym, ale co raz częściej pomagają w obsłudze Państwa Klientów. Jednak nawet prosta strona powinna spełniać jeden podstawowy warunek - musi zainteresować potencjalnego Klienta do Państwa firmy.

Tworzenie strony składa się z dwóch etapów. Na podstawie przekazanych przez Klienta materiałów i instrukcji, tworzymy propozycję grafiki dopasowując ją do kolorów firmowych, logo i preferencji Klienta. Dowolność stanowi również podział stron na podstrony. Po przedstawieniu wykonanej grafiki Klient może ją zaakceptować lub też dokonać dowolnych poprawek. Niezbędne jest w tym przypadku określenie oczekiwań Klienta. Po akceptacji grafiki, wykonujemy ewentualne animacje oraz cały layout. Na koniec wstawiane są treści do poszczególnych podstron i działów. Do całości proponujemy system do samodzielnej edycji treści stron. Jest on niezbędny dla firm, które potrzebują modyfikować swoje strony dosyć często i chcą to robić samemu.


Tworzenie stron www, projektowanie stron www, projektowanie stron internetowych, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych

Copyright 2003 - 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.