Nasza firma

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych to nasza pasja!

Nasza firma istnieje od 2003 roku na rynku. Wieloletnie doświadczenie potwierdzają liczne realizacje dla różnych firm. Mieliśmy okazję współpracować z Klientami nie tylko z Polski, ale również z zagranicy a między innymi z Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii.

Mieliśmy przyjemność obsługiwać również podmioty publiczne na terenie całego kraju między innymi z takich miast jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, a także lokalne: Szkołę Podstawową nr 1 w Pieszkowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach, Okręgową Radę Adwokacką w Kielcach, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach.

Specjalizujemy się w głównie w tworzeniu stron i sklepów internetowych. Opieramy się na nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, które doskonale wspierają prowadzenie biznesu.

Od początku naszej działalności obsługujemy naszych Klientów kompleksowo czyli od działań związanych z adresem strony internetowej do wsparcia technicznego. Najwierniejsi Klienci współpracują z nami niemalże od początku istnienia.

Co nas wyróżnia?

  • responsywność stron – jesteśmy świadomi rozwoju technologicznego. W związku z tym, zadbaliśmy o to, aby nasze strony i sklepy internetowe były prawidłowo wyświetlane nie tylko na komputerach, ale również na mobilnych urządzeniach, które stanowią nieodłączny element życia większości użytkowników internetu;
  • konkurencyjne ceny i możliwie jak najszybsza realizacja usługi;
  • hosting – aby ułatwić państwu stworzenie strony lub sklepu internetowego, w ramach korzystania z naszych usług, rejestrujemy hosting;
  • domena internetowa – czyli adres internetowy do każdego zamówienia dodajemy ją jako gratis;
  • wsparcie technicznie – zdajemy sobie sprawę, że początki bywają trudne. Dlatego oferujemy Państwu wsparcie technicznie w postaci konfiguracji strony lub stałego doradztwa technicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.