Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Posiadanie strony internetowej to w dzisiejszych czasach to rzecz absolutnie obowiązkowa dla każdej firmy. Nie bez powodu mówi się, że jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz. Mając własną stronę www nie tylko budujesz swój wizerunek i wizerunek marki, ale także wzbudzasz zaufanie potencjalnych Klientów. Własna strona to też najlepszy sposób reklamy – dysponując odpowiednimi narzędziami, możesz dotrzeć do każdego, czyli także do klienta, którego szukasz.

Tworzenie stron internetowych

Pokażemy Cię z najlepszej strony!

Robimy to od 2003 roku i nigdy nie spoczywamy na laurach. Nasze doświadczenie i kreatywność nie znają granic, co potwierdzają realizacje dla klientów z całej Europy.

Tworzone przez nas strony www są responsywne, zoptymalizowane pod kątem szybkości ładowania i bezpieczne. Są też atrakcyjne, przejrzyste i wzbudzające zaufanie. W pracy opieramy się na nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, które odpowiadają na potrzeby klienta i budują mocną pozycję twojej firmy.

Pierwsze wrażenie…

…jest niezwykle ważne. Może nawet najważniejsze. Strona www musi w ciągu kilku sekund zainteresować i przyciągnąć uwagę. Musi sprawić, by potencjalny klient zatrzymał się tu na dłużej. Jednym słowem, musi mieć to „coś” i wyróżniać się spośród tysiąca innych. Dlatego niezwykle ważny jest design i atrakcyjna, niesztampowa grafika. Posiadamy odpowiednie narzędzia i wiedzę, by to zrobić, a nasi graficy zaskoczą cię niestandardowymi pomysłami.

Pierwsze wrażenie strony internetowej
Funkcjonalność strony internetowej

Funkcjonalność…

…to łatwa nawigacja, prosta obsługa, intuicyjność. Skomplikowane narzędzia stosowane przez nas do tworzenia strony www, przekładają się na prostotę w jej odczytywaniu. Dzięki zastosowanym odpowiednim elementom, użytkownik szybko i bez problemu znajdzie wszystkie poszukiwane informacje.

Użyteczność…

…czyli komfort użytkowania to kolejna z cech, która wyróżnia tworzone przez nas strony. Naszą generalną zasadą jest maksymalne ułatwienie użytkownikowi poruszanie się po zasobach strony. Składają się na to wyraźne linki do poszczególnych podstron i czytelny system nawigacji, który zachęca do przeglądnięcia całej zawartości strony.

web-1738168_1920
responsywność strony internetowej

 Responsywność…

…która zapewnia, że strona wyświetla się prawidłowo na wszystkich urządzeniach – telefonach, smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach, niezależnie od wielkości ekranu. Dostępność i responsywność strony zapewnia większą liczbę  odbiorców.

Na każdym etapie tworzenia strony www ściśle z tobą współpracujemy. Konsultujemy i wspólnie ustalamy układ strony, projekty graficzne, zawartość menu. Stronę konstruujemy tak, by w razie potrzeby w każdej chwili mogła zostać rozbudowana. Kwestie techniczne leżą po naszej stronie, ale to od ciebie zależeć będzie ostateczny efekt końcowy. A z tego nasi Klienci zawsze są zadowoleni.

 

Zrobimy dla ciebie:

Oryginalną i atrakcyjną wizytówkę www

czyli prostą stronę zawierającą podstawowe i najważniejsze informacje. Wizytówka umożliwia w skrótowej formie przedstawienie oferowanych produktów, usług i działalności firmy oraz zawiera niezbędne do nawiązania kontaktu dane teleadresowe. Ta niewielka strona internetowa może przynieść wielkie korzyści.

 

Firmową stronę www

czyli miejsce, gdzie można bardziej szczegółowo opisać zakres działalności firmy i przedstawić na podstronach poszczególne produkty, usługi czy treści blogowe. Znajdzie się tu także miejsce na galerię, mapkę dojazdu lub wersje językowe.

 

Portal internetowy

czyli serwis zawierający informację z wielu dziedzin. Portal jest złożonym, wymagającym specjalnych narzędzi systemem, odbieranym przez użytkownika jako spójna całość. Jednak najbardziej nawet rozbudowany portal nie jest dla nas żadnym wyzwaniem. Stworzymy serwis działający zawsze i wszędzie dynamicznie i płynnie.

Oprócz tego, że zbudujemy dla ciebie świetną stronę, zapewnimy także:

  • hosting – aby ułatwić stworzenie strony lub sklepu internetowego, w ramach korzystania z  naszych usług rejestrujemy hosting;
  • wsparcie techniczne – zdajemy sobie sprawę, że początki bywają trudne. Dlatego oferujemy wsparcie technicznie w postaci konfiguracji strony lub stałego doradztwa technicznego;
  • konkurencyjne ceny i szybką realizację usługi;
  • domenę internetową czyli adres do każdego zamówienia gratis;

Wybrane realizacje

Art-POL
Firma ART-POL Artur Jamrożek to solidny partner w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa podczas różnorodnych wydarzeń na terenie całej Polski. Z ponad 15-letnim doświadczeniem jesteśmy liderem w branży, oferując kompleksowe usługi zabezpieczeniowe na największych imprezach masowych, takich jak...
Wesele w Pałacyku
Agencja Ślubna Czerwony Fortepian Event S.C poleca swoje usługi wszystkim zakochanym, którzy w niedługim czasie planują wstąpić w związek małżeński. Jeśli chcecie mieć wyjątkowe przyjęcie, wesele, uroczystość rodzinną, która będzie niezwykłym przyjacielskim i rodzinnym spotkaniem,...
Project ASI
Przedmiotem działalności zarejestrowanej 11 kwietnia 2022 roku spółki pod nazwą Project Energy ASI prowadzącej działalność jako wewnętrznie zarządzający ASI jest, zgodnie z art. 8a ust. 3 Ustawy, zbieranie aktywów od...