Compute Web Studio
Rejestracja i odnawianie domen internetowych

Domena internetowa stanowi podstawę obecności firmy w sieci. Tylko w Polsce obecnie zarejestrowanych jest blisko 1,7 miliona domen .pl. Aż połowa z nich utrzymywana jest w dwóch firmach: Home.pl i Nazwa.pl. Wielu klientów decyduje się na ich usługi ponieważ firmy te oferują bezpłatną rejestrację domen. Fakt ale dotyczy to tylko tych, którzy posiadają u nich aktywne konto hostingowe. To z kolei będzie Cię kosztowało słono.

Dlaczego to tyle kosztuje?

Liderzy rynkowi ponoszą ogromne wydatki na marketing swoich usług. Wystarczy zobaczyć iloma linkami sponsorowanymi dysponują oni w Google oraz jak wysoka jest ich pozycja. Wydatki ponoszone na reklamę wiążą się z większym kosztem usługi. Dzięki redukcji kosztów związanych m.in. z marketingiem oraz wieloma innymi obszarami możemy zaoferować Ci znacznie niższe ceny. Przy czym nasze usługi w niczym nie ustępują gigantom rynkowym!

Bezpłatne domeny internetowe to mit?

I tak i nie. Istnieją domeny, za które nie trzeba płacić. Są one udostępniane przez różne serwisy internetowe. Niemniej jednak bardzo często odnowienie takiej domeny kosztuje już dość sporo lub też problemem jest jej późniejsze przeniesienie domeny. Nie warto ryzykować.

Co możemy Ci zaproponować?

Oferujemy tanie domeny internetowe – rejestrację i odnawianie. Nie stosujemy technik nieuczciwej konkurencji. Warunki podejmowanej z nami współpracy są zawsze jasne a usługa pewna. To właśnie dlatego możemy pochwalić się tak dużą ilością lojalnych klientów.


Tworzenie stron www, projektowanie stron www, projektowanie stron internetowych, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych

Copyright 2003 - 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.